Realizujemy projekty dla najbardziej wymagających klientów

Kilka słów
o naszej firmie

Nasza firma od wielu lat świadczy kompleksowe usługi brukarskie na terenie miasta Poznania i okolicznych miejscowości. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych, firm oraz klientów instytucjonalnych.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni wielu lat, realizujemy nawet najbardziej nietypowe projekty, umiejętnie wpisując się w aktualny styl każdej przestrzeni, zmieniamy ją na lepszą i jeszcze bardziej użyteczną.

Dzięki wysokiej jakości prac cieszymy się zaufaniem Klientów, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Zapraszamy do kontaktu!

Poznaj naszą ofertę

Usługi Brukarskie - Prace Przemysłowe

Stale się rozwijając, wychodząc naprzeciw oczekiwaniu rynku oraz naszych klientów, realizujemy coraz więcej inwestycji wielkopowierzchniowych związanych z wykonaniem nawierzchni z kostki brukowej.

Inwestycje developerskie, budowa placów manewrowych i parkingów wokół firm, pozwalają na codzienne zdobywanie niezbędnych umiejętności i co służy rozwojowi całej firmy. Estetyka prac, jaką przenosimy z wieloletniego doświadczenia przy pracach indywidualnych, pozwala nam się zdecydowanie wyróżniać na tle konkurencji.

Wysoka jakość naszych prac powoduje, że klienci wracają do nas, a dzięki odpowiednim rekomendacjom zdobywamy wielu kolejnych inwestorów.

Zapraszamy do współpracy Prywatne firmy, Przedsiębiorstwa, Developerów a także Instytucje Państwowe.

Usługi Brukarskie - prywatne posesje

Specjalizujemy się w estetycznym, a zarazem trwałym i solidnym wykonaniu nawierzchni z kostki brukowej wokół posesji prywatnych. Wszystkie prace realizujemy w oparciu o najnowsze obecnie dostępne technologie, a nasze zaplecze to nie tylko sprzęt, ale także sztab wykwalifikowanych ludzi. Jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie nawet dla najbardziej wymagających klientów. 

Nasze prace wykonujemy zgodnie z najwyższymi normami obowiązującymi na świecie, dzięki czemu mamy stałych klientów i ciągle zdobywamy nowych. Gwarantujemy również, iż bierzemy pod uwagę nie tylko walory estetyczne , ale również finalne przeznaczenie nawierzchni, dobierając odpowiednie materiały i odpowiednio rozplanowując przygotowanie terenu pod ułożenie kostki brukowej.

Zapraszamy do współpracy. Wizja lokalna z kompleksową wyceną – bezpłatna.

Odprowadzenia wody deszczowej

Obowiązujące prawo budowlane nakłada na właścicieli posesji i przedsiębiorstw obowiązek odpowiedniego zagospodarowania wód deszczowych. Często naturalne wchłanianie deszczówki jest niemożliwe. Dotyczy to działek, na których grunt jest mało chłonny lub znaczna część nawierzchni jest utwardzona, na przykład kostką brukową. Intensywne opady mogą sprawić, że  wokół  posesji, firmy  zamieni się w tor przeszkód utrudniający codzienne funkcjonowanie.

Przy wykorzystani najskuteczniejszych technologii oraz produktów wykonujemy szereg  prac związanych z odpowiednim odprowadzeniem wody opadowej.

Realizacje wszelkiego rodzaju odwodnień liniowych, drenaży, studni chłonnych czy też skrzynek rozsączających to dla nas codzienność, dzięki czemu możemy zagwarantować usługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy!

Odśnieżanie powierzchni dachowych

Nasz atut to solidnie przeszkoleni pracownicy, odpowiednio przygotowani do prac na wysokościach, posiadający wymagane uprawnienia oraz doświadczenie, co zapewnia profesjonalną realizację zlecenia. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem alpinistycznym, który umożliwia nam dotarcie do najbardziej niedostępnych miejsc, dzięki czemu odśnieżanie dachów przebiega sprawnie i szybko.

Przed przystąpieniem do prac zabezpieczamy miejsce naszych działań, co pozwala nam zminimalizować uszkodzenia dachów oraz bezpiecznie zakończyć zlecenie. Podpisujemy umowy odśnieżania jednorazowego lub całosezonowego, gdzie wprowadziliśmy możliwość opłaty zryczałtowanej.

Dobrze odśnieżony dach to gwarancja bezpieczeństwa.

Sprzedaż - Produkty Firmy POZBRUK

Do wykonywania realizacji używamy produktów najwyższej jakości, dlatego zachęcamy naszych klientów do zakupu materiałów wiodącego lokalnego producenta - firmy POZBRUK.

Bazując na wieloletniej współpracy zapewniamy bardzo atrakcyjny ceny  oraz dogodne warunki transportu.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem firmy POZBRUK.

Nawierzchnie dekoracyjne (PDF)

Nawierzchnie uniwersalne (PDF)

ZAMÓW

Sprawdź nasze realizacje

Referencje

Nasi partnerzy

     

Masz pytanie?
Napisz do nas

Uzupełnij
Podaj prawidłowy adres
Uzupełnij
Nieprawidłowe dane

Odwiedź nas

logo

Centrum Usług Brukarskich
ul. Dobrzyckiego 20, 61-692 Poznań

nip: 9721105053,
regon:300453790
tel. +48 506 998 481
Tomasz Feldmann

biuro@brukdelux.pl
www.brukdelux.pl 

BrukDeLux 2024. Wykonanie: solmedia.pl